Футбольний матч – ФК “Ватра” 1:6 ФК “Гамаліївка”

Сьогодні в Пикуловичах відбувся товариський футбольний матч між ФК “Ватра” (с. Пикуловичі) та ФК “Гамаліївка” (с. Гамаліївка).

Матч проходив в рамках підготовки футбольної команди с. Пикуловичі до участі в обласних змаганнях з футболу, адже цього року у нашому селі створено футбольну команду ФК “Ватра”, яка виступатиме у 3 лізі обласних змагань.

Гра розпочалась доволі жваво, у першому таймі команди за гольовими моментами практично не поступались одна одній. Проте, вже на перших хвилинах матчу, голкіперові нашої команди довелось витягувати м’яча з власних воріт, після вдало пробитого пенальті суперниками з села Гамаліївка. Відсутність досвіду виступів нашої футбольної команди у змаганнях з футболу, не дозволила нашій команді відіграти пропущений у власні ворота м’яч. До кінця першої половини зустрічі, ФК “Ватра” поступалась ФК “Гамаліївка” вже з рахунком 0:3.

У другому таймі футболісти нашої команди відчайдушно намагались відквитати пропущені голи, проте, через вдало використані суперниками контратаки, у власні ворота пропустили ще два м’ячі, збільшивши цим самим розрив у забитих м’ячах до 0:5. Близько середини другого тайму, ФК “Ватра” вдалось забити гол престижу у ворота ФК “Гамаліївка”. Однак, під кінець матчу ФК “Ватра” пропустив ще один гол. Матч закінчився із рахунком 1:6 на користь ФК “Гамаліївка”.

Незважаючи на поразку, ФК “Ватра” має хороші шанси вдало виступити у цьому футбольному сезоні, оскільки усі хлопці команди, по-бойовому налаштовані на участь в цих змаганнях.

На хорошу гру футболістів ФК “Ватра” розраховують і тренери команди – Хміль Ігор Васильович та Барабаш Василь Ярославович, які для цього докладають максимум зусиль.